Středověká krčma

STŘEDOVĚKÁ KRČMA

My, Jan Žižka z Trocnova, z Boží vůle bojovník, tímto dáváme všem na vědomí, že již 25.6.2014 moje zámecká KRČMA SE OTEVŘELA!

Doporučuju ochutnat dobová jídla připravovaná v peci Tandoor.

Jak se k nám dostanete? Z Děpoltovic směr Lužec, za Lužcem první odbočka vlevo. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Návštěvou středověké krčmy se přenesete do 15. století a zažijete gastronomii vsazenou do této doby. Pokrmy jsou připravovány podle dobových receptur v peci Tandoor. Pokrmy, které opouští naši středověkou kuchyni, jsou domácí výroby. Promítá se do nich základní filosofie této středověké krčmy, která klade důraz na kvalitu a výběr prvotřídních surovin.

Atmosféru středověké krčmy doplňují programy se středověkou hudbou, historickým šermem, středověkým tancem
(za příplatek). Nemusíte být zároveň našimi hotelovými hosty, abyste měli možnost ochutnat naši vynikající kuchyni.

Kapacita středověké restaurace: 65 míst
Kapacita venkovních altánů: 42 míst

Provozní doba Středověké Krčmy Jana Žižky
Pondělí – Neděle: 12,00 – 23,00 hod.

Jídelní lístek

Virtuální prohlídka

KRÁLOVSKÁ RESTAURACE

Profesionální tým našich kuchařů připravuje pro naši královskou restauraci pokrmy české i mezinárodní kuchyně s použitím specifických gastronomických receptur i nových technologií. Stravování v krásném prostředí královské restaurace přináší hostům jak gastronomické, tak estetické potěšení, které se významným způsobem podílí na úspěšnosti wellness pobytu, jehož cílem je pomoci obnovit  fyzickou a duševní rovnováhu.

Stravování hotelových hostů současně probíhá formou nabídkových stolů a pultů, které udržují jídla připravená z prvotřídních surovin vždy čerstvá a svěží. Naši kuchaři pro Vás každý den připravují skvělá jídla z čerstvých surovin bez použití polotovarů a náhražek.

Virtuální prohlídka

 

Provoz hotelu v době Covid 19

STÁLE OTEVŘENO!

VÁŽENÍ KLIENTI, NÁŠ HOTEL JE I PŘES VEŠKERÁ OMEZENÍ STÁLE V PROVOZU!
I přestože, nám vláda opět omezila možnost poskytovat plně všechny naše nabízené služby je náš hotel a tým plně v provozu a se vším si jako vždy poradíme. Bazén jsme bohužel museli uzavřít, ale máme pro Vás připravené další aktivity jako například Nordic walking s naší Míšou.

Všichni zde se na Vás těšíme a budeme rádi, když k nám podle plánu přijedete.

Rezervovat pobyt

x