Spa & Wellness

Spa & Wellness

Wellness centrum a procedury v našem hotelu přispívají k celkové relaxaci, k udržení dobré psychické a fyzické kondice a k dosažení úplné emocionální a fyzické rovnováhy. Podívejte se co vše v našem wellness najdete.

Vše o wellness

Procedury

Relaxační prostředí a wellness procedury mají výborné účinky proti stresu, únavě a napětí. Příznivě působí na dýchací cesty, pokožku i svaly. Podívejte se na seznam procedur a rezervujte si je online.

Rezervovat procedury

Wellness pobyt

Luxusní  wellness pobyt osvěží Vaše tělo i mysl. Užijte  si opravdovou relaxaci. Hoďte starosti za hlavu a dopřejte si hýčkaní našimi odborníky.

Rezervovat pobyt

Kosmetika Ryor

S kosmetikou RYOR začal náš hotel po pečlivém výběru pracovat na sklonku roku 2019, kdy jsme se po pečlivém zvážení rozhodli nabídnout našim klientům to nejlepší co je možné z české produkce nabídnout. Osobně jsme se setkali s majitelkou  a zakladatelkou firmy Ing.Evou Štěpánkovou, která nás provedla celým svým podnikem a domluvili podmínky spolupráce. S kosmetikou RYOR nyní pracuje naše Wellness Centrum a kosmetické ošetření a wellness prcedury jsou velmi oblíbené.

Ceník kosmetiky Ryor

Provoz hotelu v době Covid 19

Vážení klienti. Na základě omezení přijatých Vládou ČR dne 21.10.2020 Vám musíme s politováním oznámit, že i náš Hotel Zámek Lužec jsme nyní na období od 22.10. do 3.11.2020 nuceni dočasně UZAVŘÍT. Pro všechny rezervace v daném období máme připravené nové výhodné termíny a budeme rádi, když nám zachováte přízeň a svou rezervaci ve spolupráci s našimi děvčaty na recepci přenesete na jiné datum. Velice nás mrzí, že jsme se opět dostali až sem a věříme, že vše společně s Vámi zvládneme a budeme Vás moci očekávat v lepších časech. Pro více informací je Vám k dispozici naše recepce každý den vždy 9,00 do 17,00 hodin. Za tým Hotelu Zámek Lužec. Tomáš Vrána – General Manager“

Rezervovat pobyt

x