Quicktext hotel chatbot
Zámek Lužec Spa & Wellness Resort v Nejdku hodnocení

Restaurace

KRÁLOVSKÁ RESTAURACE

VÍTEJTE VE SVĚTĚ KRÁLOVSKÝCH SNÍDANÍ A PRÉMIOVÝCH POLOPENZÍ

Detail prémiových polopenzí

Začněte svůj den tím nejlepším, co vás může potkat. V naší Královské restauraci začnete svůj den bohatou snídaní, kde nezapomínáme na žádné vaše chutě a kde každý najde to, čím odstartuje báječný den u nás. Plánujete vyrazit na brzký výlet do okolí, nebo si raději přispíte a po snídani se plánujete jen přesunout do našeho Wellness? Na všechno jsme mysleli, proto u nás můžete posnídat od rozumných 8,00 hod až do krásných 11,00 hodin.

Po celodenním výletu, nebo dlouhém relaxu v hotelu jsou tu pro vás připraveny prémiové polopenze – večeře, které NOVĚ podáváme bufetovým způsobem a kde si přijdou na své jak ti, kteří mají velký hlad a potřebují se dosyta najíst, tak i lehké večeře formou salátů, nebo jen polévka a předkrm. Vše co jsme pro vás s láskou připravili můžete v rámci prémiových polopenzí ochutnat v době od 18,00 do 20,00 hod.

Po ukončení večerního bufetového rautu zůstává Královská restaurace dále otevřena a můžete zde příjemně posedět až do 22,00 hodin.

V případě, že máte specifické požadavky – vegetariánské, či veganské, nebo trpíte potravinovými alergiemi, obraťte se před vaším příjezdem na recepci : reception@zamek-luzec.cz.

Těšíme se na vás a přejeme dobrou chuť.

Virtuální prohlídka

PUB Jana Žižky

V PUBu Jana Žižky můžete příjemně posedět nad dobrým pivem naší specialitou – Lužeckým Rytířem – 12 stupňovým pivem. Na výběr je ve světlé nebo tmavé variantě. Další nabídka nápojů a předkrmů z naší domácí kuchyně je zde připravena v době od 12,00 do 17,30 hodin.

V době od 12,00 do 15,00 hodin pro vás máme připravené ala carte obědové menu, kde si můžete vybrat z několika předkrmů, hlavních chodů a dezertů.

Jak se k nám dostanete? Z Děpoltovic směr Lužec, za Lužcem první odbočka vlevo. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Provozní doba Středověké Krčmy Jana Žižky
Pondělí – Neděle: 12,00 – 17,30 hod.

Využijte 15% SLEVU na náš Sezónní wellness pobyt

Kromě prémiových polopenzí se můžete těšit také na mnoho wellness procedur a upgrade pokoje

Zobrazit pobyt

Využijte 15% SLEVU na náš Sezónní wellness pobyt

Kromě prémiových polopenzí se můžete těšit také na mnoho wellness procedur a upgrade pokoje

Zobrazit pobyt