Quicktext hotel chatbot
Zámek Lužec Spa & Wellness Resort v Nejdku hodnocení

Restaurace

STŘEDOVĚKÁ KRČMA JANA ŽIŽKY

Přijďte ochutnat naše menu zaměřené jak na českou kuchyni tak i na spoustu specialit z mezinárodní kuchyně, či sezonní nabídky jídel.

Krčma je přístupná nejen pro naše hotelové hosty, ale i pro veřejnost. Rezervujte si stůl jen tak na oběd, případně slavnostnější večeři při svíčkách. Rádi vám připravíme slavnostní stůl pro narozeniny, případně jinou výjimečnou chvíli. Rezervaci prosím proveďte buď telefonicky v otevírací době Krčmy, případně na email: reception@zamek-luzec.cz.

Jak se k nám dostanete? Z Děpoltovic směr Lužec, za Lužcem první odbočka vlevo. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Kapacita středověké restaurace: 65 míst

Kapacita venkovní zahrádky v sezoně: 33 míst
Kapacita venkovních altánů: 30 míst

Provozní doba Středověké Krčmy Jana Žižky
Pondělí – Neděle: 12,00 – 23,00 hod.

KRÁLOVSKÁ RESTAURACE

Prostory naší nádherné Královské restaurace vám budou dělat radost nejen každé ráno při vaší snídani, ale i v době večeří, pokud máte zakoupenu večeři formou polopenze. Posnídat v těchto krásných prostorách můžete každý den v době od 7,30 do 11,00 hodin. Večeře formou předplacené penze je vám k dispozici od 17,30 do 19,30 hodin.

Večeře probíhají kombinací rautu, kde si můžete vybrat od polévek, salátů a dezertů a zanášeného hlavního jídla z našeho penzovního menu. Na naše večerní menu se můžete podívat níže v příloze.

V den příjezdu je pro vás vždy připraveno pečené vepřové kolínko s bramborovým knedlíkem a zelím.

V případě, že máte specifické požadavky – vegetariánské, či veganské, nebo trpíte potravinovými alergiemi, obraťte se před vaším příjezdem na recepci : reception@zamek-luzec.cz. 

Tato restaurace je klienty také velmi využívána pro pořádání akcí jako jsou svatby, narozeniny nebo jiné oslavy. Více fotografií z pořádaných akcí v těchto prostorách můžete shlédnout v naší foto galerii.  

Těšíme se na vás a přejeme dobrou chuť a příjemný kulinářský zážitek

Jídelní lístek - polopenze

Virtuální prohlídka