Quicktext hotel chatbot
Zámek Lužec Spa & Wellness Resort v Nejdku hodnocení

Okolí zámku

Jízda na kole

V okolí hotelu se nachází nepřeberné množství cyklostezek, po kterých můžete prozkoumat celé Krušné hory.

Turistika

V okolí hotelu se nachází mnoho turistický stezek pro vaše výlety. Procházet se také můžete v nedalekých Karlových Varech na překrásné kolonádě.

Golf

V blízkém okolí najdete hned několik golfových hřišť té nejlepší kvality. Golf resort Karlovy Vary, Golf resort Cihelny nebo například nedaleký Golf Sokolov.

Jízda na koni

Jste zkušení jezdci nebo vás láká vyzkoušet si vyjížďku na koni? V nedaleké stáji v Děpoltovicích to není problém! Veškeré informace naleznete na jejich stránkách www.jkpegas.cz/jizdarna/.

Tenis

200 metrů od hotelu u našeho partnera je možné po předchozí domluvě zajistit pronájem kurtu, případně i výuku tenisu s profesionálním trenérem.

Lyžování

Krušné hory jsou skvělé místo pro všechny vaše zimní sporty! Pouhých 14 km od hotelu se nachází Skiareál Plešivec, dalších 10 potom Skiareál Klínovec.

Běžky

V blízkém Perninku se nachází hustá síť běžeckých stop. Běžecké stopy odtud vedou všemi směry – na Jelení, do Horní Blatné, Abertam i na necelých 15 km vzdálený Boží Dar. Nástupních míst na lyžařské trasy najdete v Perninku hned několik. 

Houbaření

Hotel je přímo v srdci krušnohorských lesů, takže všichni milovníci houbaření si u nás také přijdou na své.

Střílení

Chcete si vyzkoušet bezpečnou střelbu na střelnici? Ani to u nás není problém! V nedalekých Karlových Varech se o vás rádi postarají i bez zbrojního průkazu. Více na www.magnumkv.cz.

Využijte 15% SLEVU na náš Sezónní wellness pobyt

Kromě prémiových polopenzí se můžete těšit také na mnoho wellness procedur a upgrade pokoje

Zobrazit pobyt

Využijte 15% SLEVU na náš Sezónní wellness pobyt

Kromě prémiových polopenzí se můžete těšit také na mnoho wellness procedur a upgrade pokoje

Zobrazit pobyt