Dárkové vouchery

Potěšte svojí rodinu, své blízké a přátele a obdarujte je dárkovým poukazem na Zámek Lužec!

Nejlepší dárky jsou ty, na které ještě dlouho vzpomínáme. Pobyt v překrásné přírodě Krušných Hor na Zámku Lužec bude zaručeně jedním z nich! Darujte letos k Vánocům zážitek. 

Darovat můžete některý z našich pobytových balíčků, libovolný počet nocí se snídaní nebo konkrétní částku, která bude následně odečtena z ceny ubytování. Pokud máte jinou představu, zavolejte nám, na všem se domluvíme!

Pokud máte o dárkový poukaz zájem, napište nám na reception@zamek-luzec.cz nebo zavolejte na +420 353 103 111. Poukaz pošleme buď na email nebo poštou v tištěné podobě. Pokud na poukaz pospícháte, vše zvládneme vyřídit během pár hodin! 

Letošní dárkový Bestseller!

Dvě noci v krásném pokoji STANDARD
Každý den snídaně a večeře
Neomezený vstup do wellness centra
Možnost využít po celý rok 2021!
Cena 4 490 Kč

Speciální akce jako poděkování za důvěru – za každou zakoupenou noc dostanou obdarovaní navíc vstup do Speleo místnosti.

Potěšte svojí rodinu, své blízké a přátele a obdarujte je dárkovým poukazem na Zámek Lužec!

Zjistit více

Provoz hotelu v době Covid 19

Otevíráme již tento pátek 5. prosince!

Jelikož si velice vážíme a ceníme toho, že budeme opět moci poskytnout plně své služby při dodržení všech bezpečnostních a hygienických pravidel, rozhodli jsme se, že v této složité době nepřekročí naše maximální denní obsazenost hranici 60% z celkové kapacity hotelu. Věříme, že tento přístup oceníte při hledání správné volby pro odpočinek a relaxaci v následujících dnech. Za tým Hotelu Zámek Lužec, Tomáš Vrána - GM

Rezervovat pobyt

x